HAKKIMIZDA

GÜLERSAN YAPI'NIN WEB SİTESİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI    Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Gülersan Yapı hizmetinizde. Gülersan Yapı olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Gülersan Yapı olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinde bizimle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize aktarabilirsiniz.

   Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizinle iletişime geçecek, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesinin olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu nedenle daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatına soktuk.

   İlerleyen süreçlerde Gülersan Yapı olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir işyerinin nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabela, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar vb, online bir işletme olarak web sitesinin de yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha iyi hizmet vermek için devamlı yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir. Bu süreçte siz değerli dostlarımızın yanımızda olmasından mutluluk duyarız

İnş. Müh. Volkan GÜLER-07,İST

Saat
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret65893
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.44337.4731
Euro9.01729.0533
Hava Durumu